Elektronické odrážadlo Disney Frozen Kiddieland s vystreľujúcimi loptičkami, svetlom a zvukom od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland elektronické odrážadlo Disney Frozen je úžasná hračka vhodná pre dievčatká od 12 do 36 mesiacov. Má krásny motív rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo s obrázkami obľúbenej Elzy a Anny, je ladené v bielo-modrej farbe. Deti si môžu vybrať na detskom odrážadle rôzne pesničky, trúbiť a vydať sa na prieskum okolia. Medzi zvukmi odrážadla nájdete aj originálnu pesničku z rozprávky Frozen: Do You Want To Build a Snowman. Súčasťou dievčenského odrážadla je 8 farebných loptičiek, ktoré dokáže odrážadlo zázračne nabrať zo zeme a následne ich vystreliť. Odrážadlo pre dievčatá je hračka, ktorá nesmie chýbať vo výbave žiadneho najmenšieho dievčatka obľubujúceho rozprávky a zábavné hry, opierka v zadnej časti zaručí, že vaše dieťatko bude na odrážadle sedieť  úplne bezpečne.

Detské odrážadlá nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Pomocou odrážadla sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Okrem toho sa prostredníctvom veselých farieb a rozprávkových motívov podnecuje a rozvíja fantázia detí. Môžete svojim ratolestiam vyrozprávať rozprávku, ktorej motív je na odrážadle alebo si môžu vymýšľať rôzne vlastné príbehy. Detské odrážadlo je ideálne ako predchodca pre prvý detský bicykel, vyžaduje si 2 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je populárny na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom, ktorí sú zaplavení obrovským množstvom rôznych detských produktov také hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale deti sa pri nich môžu aj učiť a rozvíjať. Zároveň Kiddieland nezabúda na najvyššie štandardy a bezpečnosť vyrábaných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné