Elektronické odrážadlo Disney Minnie Kiddieland vláčik s vystreľujúcimi loptičkami ružové od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland elektronické odrážadlo Disney Minnie vláčik je úžasná hračka vhodná pre dievčatá od 12 do 36 mesiacov, v peknom ružovom prevedení. Má krásny rozprávkový motív s obrázkami Minnie a tvar vláčika. Deti si môžu vybrať na detskom odrážadle rôzne pesničky, trúbiť ako na naozajstnom vlaku, posvietiť si na cestu a vydať sa na prieskum okolia. Súčasťou dievčenského odrážadla je 8 farebných loptičiek, ktoré dokáže odrážadlo zázračne nabrať zo zeme a následne ich vystreliť z komína vláčika, čo je veľmi zaujímavé a zábavné pre každé dieťatko. Odrážadlo pre dievčatá je hračka, ktorá nesmie chýbať vo výbave žiadneho najmenšieho dievčatka obľubujúceho rozprávky a zábavné hry.

Detské odrážadlá nie sú len prostriedkom na zabavenie sa detí a na zahnanie nudy, aj keď je samozrejmosťou, že deti sa s nimi dokážu zabaviť veľmi dlhý čas. Pomocou odrážadla sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Deti sa približujú svetu dospelých tým, že sa hrajú na šoférov dopravných prostriedkov. Okrem toho sa prostredníctvom veselých farieb a rozprávkových motívov podnecuje a rozvíja fantázia detí, pri zbieraní a vystreľovaní loptičiek sa učia aj ako veci fungujú, zaujímajú sa o vonkajší svet. Detské odrážadlo je ideálne ako predchodca pre prvý bicykel detí, vyžaduje si 2 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002.Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom, ktorí sú zaplavení obrovským množstvom rôznych detských produktov také hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale deti sa pri nich môžu aj učiť a rozvíjať. Zároveň Kiddieland nezabúda na najvyššie štandardy a bezpečnosť predávaných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné