Trenažér Activity Kamión šoféruj sám Kiddieland so zvukovými a svetelnými efektmi od 18 mes

Popis produktu

Detský automobilový trenažér Activity Kamión šoféruj sám Kiddieland je úžasná hračka pre deti od 18  mesiacov. Dieťa krúti volantom ako v skutočnom kamióne, stláča gombíky a spínače, zapína svetlá, blinkre a výstražné znamenia, zaraďuje rýchlosti a trúbi, vyhráva melódie a šoféruje. Po naštartovaní auta kľúčom počuť, ako auto pridáva plyn, rádio frekvenciu, policajnú a hasičskú sirénu spolu s vibráciou veľkého auta.

Detská hračka trenažér je veľmi kvalitná pevná hračka, s ktorou sa zabavia všetci malí milovníci áut. Hračka pre deti, ktorá simuluje jazdu autom, má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré sa deťom veľmi páčia. Deti od 1 roka, keď objavujú svet, radi stláčajú rôzne gombíky a figúrky, vytáčajú páčky a krúžky doprava - doľava, hore -dolu. Volant pre deti po zatlačení tlačidiel hrá melódiu, húka, bliká a mení obrázky na displeji trenažéra. Jazda autom je splnený sen každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo pretekári na automobilových pretekoch

Chlapčenský trenažér imituje jazdu autom a malý šofér sa cíti ako v skutočnom kamióne. Táto hračka určite poteší každé dieťa. Hrou, ktorá napodobňuje jazdu autom sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť a pohybová zručnosť. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Výrobca Kiddieland ponúka rodičom a ich deťom pekné edukatívne hračky s množstvom svetelných a zvukových funkcií, ktoré prebúdzajú detské zmysly a fantáziu detí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.