Activity Minnie odrážadlo Kiddieland so svetielkujúcou mašľou, so svetlom a zvukom

Popis produktu

KIDDIELAND odrážadlo Activity Minnie so svetielkujúcou mašľou je veľmi kvalitné, pevné a masívne ružové odrážadlo pre deti  od 12 do 36 mesiacov. Vyhrajú sa s ním aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky, a vždy funguje ako nové. Detské odrážadlo má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti od 1 roka, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Milujú stláčať rôzne gombíky, vytáčať páčkami doprava, doľava, hore, dolu. Krútiť a otvárať, a pritom sledovať reakciu autíčka na svoj pohyb. 

Odrážadlo pre deti raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení štartovacieho kľúča sa ozve zvuk naštartovaného auta a po stlačení trúby zahrá pekná melódia. Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, špeciálne pohodlné a bezpečne ergonomicky vytvarované sedadlo sa dá nadvihnúť, a uložiť doňho hračky. Keď sa dieťa učí chodiť, a robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky, a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr si sadá na detské odrážadlo, a odráža sa nohami

Ľahko sa pohýna dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska vytáčajú do bokov, a dieťa mení smer jazdy. Detské odrážadlo autíčko Minnie krásnu ružovú farbu s veľkou mašľou so svetielkujúcimi bodkami, doladenú farebnými drobnosťami a vyzdobené obrázkami Minnie. Táto hračka určite poteší každé dieťa, aj viac detí a hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a rovnováha detí. Funguje na batérie 2 x AA. 

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery51*26*32 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.