Odrážadlo Minnie Kiddieland Activity s hojdačkou a s opierkou 4 v1

Popis produktu

​Kiddieland odrážadlo Activity Minnie s hojdačkou, je veľmi kvalitné, pevné a masívne ružové odrážadlo 4v1, pre deti od 12 do 36 mesiacov. Vyhrajú sa s ním aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky, a vždy funguje ako nové. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti od 1 roka, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Stláčať rôzne gombíky, vytáčať páčkami doprava, doľava, hore, dolu, krútiť a otvárať, a pritom sledovať reakciu detského odrážadla na svoj pohyb. Auto má rôzne efekty, raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka.

 Po stlačení štartovacieho kľúča detského odrážadla, sa ozve zvuk naštartovaného auta a po stlačení trúby zahrajú pekné tóny. Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, špeciálne pohodlné a bezpečne ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré sa dá nadvihnúť a slúži ako úložný priestor na hračky. Kým je dieťa maličké, používa odrážadlo pre deti ako hojdačku, a buď ho hojdajú rodičia pomocou rúčky alebo sa samé rozhojdáva a posiluje pritom svaly. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Funguje na 2 x AA batérie. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Neskôr si už sadá na detské odrážadlo samo, a odráža sa nohami. Ľahko sa posúva dopredu, alebo cúva, keď sa mu už nechce, rúčkou mu pomáhame. Volantom sa predné kolieska vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Autíčko Disney Minnie má krásnu ružovú farbu s veľkou bielou hudobnou svetielkujúcou trúbou, doladené farebnými drobnosťami a vyzdobené obrázkami Minnie. Toto odrážadlo pre deti určite poteší každého. Hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika a dieťa posilňuje svalstvo na nohách.

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery65*39*86 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.