Rádio Activity Spievaj si sám Kiddieland so svetlom a zvukom od 18 mes

Popis produktu

Kiddieland rádio Activity so skutočným fungujúcim detským mikrofónom je veľmi obľúbené detské rádio, ktoré vyhráva rôzne pesničky v rôznych žánrov ako rock'n'roll, tóny jazzu, sladkú salsu i vážnu klasickú hudbu. Detské elektronické rádio zároveň svetielkuje pre veselú disco atmosféru. Mikrofón je skutočne funkčný, a dieťa si môže zaspievať svoju obľúbenú pesničku. Je veľmi kvalitná a pevná hračka pre deti od 18 mesiacov, s ktorým sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nové. 

Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube, stláčať rôzne tlačidlá a figúrky. Táto hračka určite poteší každé dieťa a hrou sa zároveň rozvíja jeho jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami. Funguje na batérie 3xAA, ktoré sú súčasťou detskej hračky.

Detské elektronické rádio Activity je vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý má oblé a jemné hrany, vďaka čomu je to bezpečná hračka pre najmenšie deti. Farebne je rádio Activity pre najmenšie deti  s ozajstným mikrofónom prevedené v peknej kombinácii oranžovej, modrej a zelenej farby s bielym mikrofónom. Deti zbožňujú realistické hračky, a vedia sa s nimi hrať dlhé hodiny. Rozmery detského rádia sú 22*7*18 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
Rozmery22*7*18 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.