Hasičské auto Activity Kiddieland od 18 mes

Popis produktu

Kiddieland hasičské auto Activity s pohyblivým rebríkom, s hasičom a s hasičským psíkom, verným pomocníkom záchranárov, je veľmi kvalitná pevná detská hračka vhodná pre najmenšie deti od 18 mesiacov. S hračkou sa  vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nová. Požiarne auto pre deti so zvukom a svetlom má voľnobeh, pri stláčaní postavičiek alebo tlačidiel vydáva zvuk ako motor skutočného hasičského auta, má sirénu, blikajúci maják, trúbi a panáčik spieva krásne melódie.

Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Deti radi stláčajú rôzne tlačidlá, figúrky, vytáčajú páčkami a krúžkami doprava doľava hore dolu, krútia, posúvajú, otvárajú a pritom sledujú reakciu na svoj pohyb - keď hračka raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení niektorých postavičiek sa ozve zvuk, aký k nemu patrí. Táto hračka určite poteší každé dieťa, aj viac detí a hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami.

Funguje na batérie 2xAA, ktoré sú súčasťou detskej hračky. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý má oblé jemné hrany a preto je pre dieťa bezpečný a zároveň jemný na dotyk. Je to úžasná interaktívna hračka pre každé dieťa, s ktorou sa dokáže hrať dlhé hodiny. Má pekné farebné prevedenie červenej farby, typickej pre hasičské auto so žltými doplnkami. Rozmery hasičského auta s figúrkou so zvukom a svetlom pre deti sú 39*12*18 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
Rozmery39*12*18 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.