Activity Mickey odrážadlo Kiddieland so svetlom a zvukom

Popis produktu

KIDDIELAND detské odrážadlo Activity Mickey je veľmi kvalitné masívne odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov, s ktorým sa deti vyhrajú dlhé roky, poslúži viacerým generáciám. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré najmenšie deti veľmi obľubujú a dokážu sa pri nich aj veľa naučiť. Môžu stláčať rôzne gombíky, vytáčať páčkami doprava, doľava, hore a dole, krútiť a otvárať, a pritom sledovať reakciu autíčka na svoj pohyb. Keď auto raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení štartovacieho kľúča detského odrážadla sa ozve zvuk naštartovaného auta a po stlačení trúby zahrá pekná melódia. 

Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, špeciálne pohodlné a bezpečné, ergonomicky vytvarované sedadlo sa dá nadvihnúť a môžete do neho uložiť hračky. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa kotúľa dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska odrážadla pre deti vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Autíčko Mickey má krásnu červenú farbu, s modrou a žltou farbou. Je doladené farebnými drobnosťami, a vyzdobené obrázkami myšiaka Mickey. Toto krásne detské odrážadlo určite poteší každé dieťa, hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a rovnováha detí. Detské odrážadlo funguje na batérie 2 x AA.

KIDDIELAND je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. KIDDIELAND je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom, ktorí sú zaplavení obrovským množstvom rôznych detských produktov také hračky, ktoré sú nielen zábavné, ale deti sa pri nich môžu aj učiť a rozvíjať. Zároveň KIDDIELAND nezabúda na najvyššie štandardy a bezpečnosť predávaných produktov.

 

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery51*26*32 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.