Chodítko Mickey Kiddieland so zvukom a svetlom

Popis produktu

KIDDIELAND detské chodítko v štýle rozprávkovej postavičky Disney Mickey Mouse je vhodné pre deti od 9 do 36 mesiacov. Chodítko je vybavené množstvom funkcií na hranie,  pri stláčaní rôznych gombíkov a figúrok vydáva rôzne zvuky a hrá pekné melódie. Zároveň svietia rôzne svetielka a blikajú na hudbu. Toto chodítko pre deti je skvelým doplnkom dieťaťa, ktoré sa začína učiť chodiť, robí svoje prvé krôčiky a držia sa za rúčku chodítka.

Rúčka chodítka je v ideálnej výške pre malé dieťa, aj keď sa neudrží rúčkami, vie sa pohodlne oprieť a nepadne. Je bezpečné a stabilné, dieťa sa učí chodiť s istotou. Dieťa chôdzou naberá istotu, koordináciu, stabilitu a v neposlednom rade posilňuje svalstvo tela. K chodítku patria loptičky, ktoré sú v prednom košíčku. Obsahuje 3 x AA batérie.

Dieťa využije chodítko aj na zábavu, hrá sa s jednotlivými doplnkami, ktoré rozvíjajú jeho fantáziu. Deti chodítko Mickey Mouse milujú a radi sa s ním hrajú. Hrou strávia nekonečné hodiny. Detské chodítko pre najmenšie deti je vyrobené z pevného a odolného plastového materiálu, ktorý je jemný k detským rúčkam. Farebne je prevedený vo farebnej kombinácii červenej, modrej a žltej farby s peknými obrázkami z Disneyho postavičiek.

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery60 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.