Sloník Activity Push Along Kiddieland na tlačenie so zvukom a svetlom od 18 mes

Popis produktu

KIDDIELAND detské chodítko, farebný sloník s rúčkou, je vhodné pre deti od 18 mesiacov. Chodítko sloník na tlačenie alebo ťahanie, je vybavené množstvom funkcií na hranie. Sloník deti držia za rúčku a počas tlačenia alebo ťahania vydáva pekné melódie a svieti, čo deti motivuje k hre, a veľmi sa im to páči. Pri ťahaní alebo tlačení sa zvieratká v sloníkovi točia, myška na sloníkovi poskakuje do rytmu peknej melódie, zvukov a svetielok. Hračka je na 2 AA batérie.

Rozmery produktu sú 50*13*37 cm. Toto chodítko pre deti je skvelým doplnkom dieťaťa, ktoré sa začína učiť chodiť, robí svoje prvé krôčiky a držia sa za rúčku chodítka. Rúčka chodítka je v ideálnej výške pre malé dieťa, aj keď sa neudrží rúčkami, vie sa pohodlne oprieť a nepadne. Je bezpečné a stabilné, dieťa sa učí chodiť s istotou. Dieťa chôdzou naberá istotu, koordináciu, stabilitu a v neposlednom rade posilňuje svalstvo tela.

Deti chodítko Activity Push Along v tvare sloníka s myškou milujú, a radi sa s ním hrajú. Hrou strávia nekonečné hodiny. Detské chodítko je vyrobené z pevného a odolného plastového materiálu, ktorý je jemný k detským rúčkam. Farebne je prevedený vo veselej farebnej kombinácii modrej, žltej, červenej, fialovej, zelenej a oranžovej farby.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
Rozmery50*13*37 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.