Didaktická kocka Activity Busy Box Learn'n'Play Kiddieland so zvukom a svetlom od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland Activity Busy Box Learn'n'Play je unikátna didaktická kocka, ktorá z každej strany poskytuje dieťaťu iné možnosti na hranie, spojené s učením. Kocka obsahuje na jednej strane hodiny, na ktorých sa deti učia číslice, a ktoré vydávajú zvuk Tik-Tak. Neskôr deťom poslúži pri učení sa odčítavania času na ručičkových hodinách. Kocka má pre dieťa z každej strany pripravené iné prekvapenie. Napríklad vyskakujúcu myšičku, zvieratká v kruhu so zvukom, klavír s klávesmi, funkčný CD prehrávač s hudbou a rôzne tlačidlá. Je veľmi kvalitná a pevná kocka pre deti od 12 mesiacov, s ktorou sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nová. 

Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti od 1 roka, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Deti milujú stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčky a krúžky doprava doľava hore dolu, krútiť, posúvať, otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb. Po stlačení niektorých postavičiek sa ozve zvuk, aký k nemu patrí, ako u zvieratiek. Táto hračka určite poteší každé dieťa, aj viac detí a hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami.

Funguje na batérie 3xAA, ktoré sú súčasťou detskej hračky. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý má oblé jemné hrany a preto je pre dieťa bezpečný a zároveň jemný na dotyk. Je to úžasná interaktívna hračka pre každé dieťa, s ktorou sa dokáže hrať dlhé hodiny. Jej rozmery sú 19*19*20 cm. Detská interaktívna didaktická pomôcka pre najmenšie deti je prevedená v peknej červenej farbe, v kombinácii s rôznymi farbami na jednotlivých stranách kocky. Dieťa sa nielen zabáva ale sa učí poznávať tvary a reaguje na krásne zvuky, ktoré ihneď stiahnu jeho pozornosť.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.