Telefón Activity Kiddieland so zvukmi a svetlami od 18 mes

Popis produktu

KIDDIELAND detský telefón Activity s recepčným pultom je interaktívna hračka pre najmenšie deti, na ktorej sa po stlačení tlačidiel ozvú hlasy, hudba, tóny a melódie ako v skutočnom telefóne, či pokladni. Na hračke sa zároveň sa rozsvietia svetielka na monitore. Deti sa učia poznávať číslice a názvy potravín. Počas hry si listujú v knižke. Detský hračkársky mobilný telefón funguje aj samostatne, tlačidlá vydávajú množstvo zvukov a tónov. Na valci sa počas krútenia úkazu 4 rôzne obrázky. Je to veľmi kvalitná pevná detská hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov, s ktorou sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nová.

Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube - stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčkami a krúžkami doprava doľava hore dolu, krútiť, posúvať, otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb. Detská elektronická hračka raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, rozsvietia sa svetielka. Všetky tieto efekty deti milujú a hračka ich veľmi priťahuje. Táto hračka určite poteší každé dieťa, aj viac detí a hrou sa zároveň rozvíja jemná motorika.

Hračka tiež podporuje logické rozmýšľanie, pamäť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami. Funguje na batérie 2 x AA a 3 x LR44, ktoré sú súčasťou detskej hračky. Detský telefón s pokladňou Activity je vyrobený z kvalitného plastového materiálu, ktorý má oblé jemné hrany a preto je pre dieťa bezpečný a zároveň jemný na dotyk. Je to úžasná interaktívna hračka pre každé dieťa. Je prevedená z kombinácii bielej, modrej, červenej a žltej farby. Rozmery detskej hračky pre najmenších sú 21*18*23 cm.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
Rozmery21*18*23 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.