Elektronické odrážadlo Toy Story Kiddieland so svetlom a zvukom od 12 mes

Popis produktu

Kiddieland odrážadlo Toy Story je veľmi kvalitné, pevné a masívne odrážadlo pre deti od 12 do 36 mesiacov.  Vyhrajú sa s ním viaceré generácie, poslúži dlhé roky. Má veľa zvukových, svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti spoznávajúce a objavujúce svet majú veľmi rady. Môžu stláčať rôzne gombíky, obrázky a figúrky s motívom rozprávky Toy Story, vytáčať páčkami do všetkých smerov a pritom sledovať reakciu autíčka na svoj pohyb. Detské odrážadlo Toy Story raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení štartovacieho kľúča odrážadla pre deti sa ozve zvuk naštartovaného auta a po stlačení trúby zahrá pekná melódia. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

Autíčko má veľmi kvalitné plastové kolieska, špeciálne pohodlné a bezpečné, ergonomicky vytvarované sedadlo, ktoré sa dá nadvihnúť a je pod ním dostatok úložného priestoru pre hračky a iné detské drobnosti. Keď sa dieťa učí chodiť, robí prvé krôčiky, drží sa zadnej opierky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Neskôr sadá na auto a odráža sa nohami, ľahko sa posúva dopredu alebo cúva. Volantom sa predné kolieska vytáčajú do bokov a dieťa mení smer jazdy. Autíčko Cars má pútavé viacfarebné prevedenie a je vyzdobené obrázkami postavičiek z populárnej rozprávky Toy Story. Toto detské odrážadlo určite poteší každé dieťa, hrou s odrážadlom sa zároveň rozvíja jemná motorika, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybová zručnosť a rovnováha detí. Funguje na 2 x AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Batérie sú testovacie, je treba čo najskôr ich vymeniť.

Kiddieland je výrobca hračiek pre bábätká a batoľatá, ktorý na svetovom trhu funguje už od roku 1998, licenciu na výrobky Disney získali v roku 2002. Kiddieland je rozšírený na americkom kontinente a vo veľkej miere aj v Európe. Ponúka hračky s nádherným dizajnom, veselými farbami, so zvukovými a svetelnými efektmi, s rozprávkovými motívmi za rozumné ceny. Ich cieľom je ponúkať starostlivým rodičom hračky, pri ktorých sa deti nielen zabavia, ale môžu sa s nimi aj veľa naučiťZároveň Kiddieland nezabúda na najvyššie štandardy a bezpečnosť predávaných produktov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
Rozmery50*35*25 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.