Elektronický stolík Activity Kiddieland so zvukom a so svetlom

Popis produktu

KIDDIELAND detský stolík Activity je veľmi kvalitný, pevný a masívny stolík pre deti, vhodný od 18 mesiacov. S touto zaujímavou hračkou sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nový. Multifunkčný hrací stolík pre deti má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti od 1 roka, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube. Stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčky a krúžky doprava doľava hore dolu, krútiť a otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb. Keď hračka raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka, ukážu sa iné obrázky. Po stlačení niektorých postavičiek sa ozve zvuk, aký k nemu patrí, ako u zvieratiek kuriatka- zapípa kuriatko. Rozmery stolíka sú 38*39*37 cm.

Každý roh stolíka má iné prekvapenie, volant a funkcie ako v aute, hodinky s ručičkami, klavír s klávesmi a inými hudobnými nástrojmi. Stolík obsahuje aj motýlika s otáčajúcimi krídelkami. V strede stolíka sú 4 zvieratká, každé z nich so zvukom, pred svetielkujúcim kruhom a autíčko s medveďom. Táto hračka pre najmenších určite poteší každé dieťa. Pohodlne sa pri stolíku zahrá aj viac detí. Hrou s didaktickým stolíkom si dieťa zároveň rozvíja jemnú motoriku, logické rozmýšľanie, pamäť, pohybovú zručnosť a súvislosti medzi zvukmi tvarmi a farbami.

Funguje na batérie 3 x AA , ktoré  sú súčasťou balenia. KIDDIELAND detský elektronický stolík je vyrobený z pevného plastového materiálu s oblými hranami. Je pevný no zároveň jemný na dotyk. Deti sa učia rozoznávať farby, tvary, zvuky, zoznamujú sa so všednými vecami. Vďaka zvukom a svetelným efektom je hračka pre deti veľmi zaujímavá a hrou strávia dlhé hodiny. Farebne je tento unikátny didaktický stolík prevedený v kombinácii rôznych farieb s dominantnou červenou farbou nožičiek. Stolík je dodávaný v praktickom balení, a kedykoľvek sa dá rozobrať a poskladať späť. Nezaberá veľa miesta.

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery38*39*37 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.