Elektronický hríb Activity Spin'n'Play Kiddieland od 6 mes

Popis produktu

Kiddieland detský elektronický hríbik Spin'n'Play Activity má zo všetkých strán iné funkcie a výzdobu. Hračka má veľa súčastí, zvieratká s kvetinkami, ktoré spievajú pesničky. Po stlačení obrázkov každé z nich vydáva svoje charakteristické zvuky, hlasy alebo melódie. Je to veľmi kvalitná a pevná hračka pre deti od 6 mesiacov, s ktorým sa vyhrajú aj ďalší súrodenci a kamaráti dlhé roky a vždy funguje ako nové. Má veľa zvukových a svetelných a mechanických funkcií, ktoré deti, keď objavujú svet, majú veľmi v obľube.

Deti zbožňujú stláčať rôzne tlačidlá a figúrky, vytáčať páčky a krúžky doprava doľava hore dolu, krútiť, posúvať, otvárať a pritom sledovať reakciu na svoj pohyb- keď hračka raz zahúka, zahrá melódiu, zabliká, pohne sa iná časť hračky, rozsvietia sa svetielka. Po stlačení niektorých postavičiek sa ozve zvuk, aký k nemu patrí. Deti sa hrou učia rozoznávať tvary, zvuky a farby, cibria si jemnú motoriku a cit pre hudbu a rytmus. Súčasťou hračky je aj malé zrkadielko v ktorom deti sledujú svet okolo seba.

Hračka so zvukom pre najmenšie deti obsahuje 2 x AA batérie. Hračka je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, ktorý má oblé jemné hrany a preto je pre dieťa bezpečný a zároveň jemný na dotyk. Je to úžasná interaktívna hračka pre každé dieťa, s ktorou sa dokáže hrať dlhé hodiny. Detská didaktická hračka je prevedená v pekných farbách žltej, modrej, červenej a zelenej farby.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.