Kávovar 100% Chef Écoiffier so šálkami a čokoládou 12 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Detský kávovar 100% Chef od francúzskeho Écoiffier je vynikajúca hračka pre všetkých chlapcov a dievčatká od 18 mesiacov a predstavuje skvelý doplnok k detským kuchynkám. Je vyhotovený v krásnej červeno-šedej farbe, pôsobí realistickým dojmom. Bohatá 12-dielna súprava obsahuje okrem kávovaru aj kapsule (čokoládovú a klasickú), naberačka, lyžičky, šálky, tanieriky a kanvičku na mlieko, takže sa malí baristi môžu pustiť do prípravy dokonalej kávy. Súprava je vyrobená z kvalitných plastov so zaoblenými hranami, je bezpečná pre hru detí.

Najmenšie deti si pri hre s kávovarom rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa, ako pracovať s kávovarom. Veselé farby na hračke rozvíjajú detskú fantáziu a predstavivosť. Pri hrách na rôzne povolania sa približujú svetu dospelých, učia sa zodpovednosti. Výška kávovaru je 18 cm, celkové rozmery sú 15*13*18 cm.

Výrobca Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú jeho hračky vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery15*13*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia20*10*30
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,38 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.