Kaviareň a čokoládovňa 100% Chef Écoiffier s pokladňou a kávovar s koláčmi s 33 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Kaviareň a čokoládovňa 100% Chef je moderná sada pre všetky kreatívne deti od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú hry na rôzne povolania. Kaviarenská súprava 100% Chef v sebe skrýva bohatú sadu 33 doplnkov, pričom sa deti môžu tešiť na realistický kávovar s kapsulami a pokladňu s mikrofónom, takže zažijú množstvo radostných chvíľ. Potešia ich aj rekvizity bankoviek a mincí, ktoré použijú pri platení, poháre na kávu so sebou, 2 šálky s lyžičkami, 2 croissanty, 2 sladké koláčiky, hrnček na mlieko, tácka a replika služobného mobilu, aby si pripadali ako v skutočnom zamestnaní. Pre náročných zákazníkov čaká platobná karta, takže nebudú musieť platiť v hotovosti. Majitelia kaviarne ponúknu zákazníkom široký sortiment od chutnej kávy až po sladké pochúťky. Všetky doplnky v sade sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a dlho vydrží. 

Kaviareň a čokoládovňa 100% Chef ponúkne deťom hodiny skvelej zábavy, zabavia sa s ňou súrodenci aj kamaráti. Spoločne vytvoria hru na zákazníkov a predavačov, učia sa zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých. Zlepšujú si svoje komunikačné schopnosti, logické myslenie a sociálne cítenie. Naučia sa, na čo slúžia jednotlivé doplnky, počítajú peniaze a získavajú základy finančnej gramotnosti, ktorá je veľmi dôležitá v neskoršom veku. Takisto si rozvíjajú aj jemnú motoriku a pohybové zručnosti. 

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*40*21 cm
Celková výška21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné