Spoločenská hra Happy Families Suitcase Janod od 3 rokov

Popis produktu

Detská spoločenská hra Happy Family Suitcase je pekná kartová hra vhodná pre deti od 3 do 7 rokov. Hra pre deti obsahuje karty so 7 rodinami: včelia rodina, rodina lienok, rodina krtkov, vtáčia rodina, rodina myší, rodina ježkov, veveričia rodina. Cieľom hry je spojiť dohromady jednu celú rodinu. Keď sa hráčovi podarí zhromaždiť celú rodinu, zloží karty a povie nahlas slovo rodina. Na konci hry vyhráva ten hráč, ktorému sa podarilo spojiť najviac rodín. Happy Family je skvelá strategická hra na spôsob kvarteta, pri ktorej si celá rodina užije množstvo zábavy, rozvíja logické myslenie a strategické plánovanie. Je to krásna nadčasová hračka pre každé dieťa, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky hračky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Majú priaznivý vplyv na mentálny, ale aj fyzický rozvoj detí. Manipuláciou s hračkou sa rozvíja jemná detská motorika a hmatová citlivosť. Uvažovaním nad ďalšími krokmi v hre sa rozvíja aj ich logické myslenie a strategické plánovanie. Táto detská hračka Janod je skvelým spoločníkom na dlhé cesty, aby deti zahnali nudu a zažili kopec zábavy, prichádza v praktickom balení na cesty.

Výrobca Janod sa zaoberá produkciou prvotriednych hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • spoločenská hra pre celú rodinu
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 3 do 7 rokov
  • ideálna na rozvoj logického myslenia, analytických schopností
  • podnecuje diskusiu o rôznych národoch vo svete
  • v praktickom balení na cesty
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.