Karnevalový kostým Vlk Sackanimo Janod

Popis produktu

Detský karnevalový kostým Vlk Sackanimo je krásny kostým vhodný pre deti od 3 do 6 rokov. Kostým na karneval má strašidelný motív čierneho vlka. Je vyrobený z ľahkého kartónu, takže sadne ako uliaty na každé dieťatko. Deti majú zaručený úspech a vyniknutie na každom karnevale, ale zabavia sa s ním aj pri hraní sa doma. Doprajte svojim deťom ten skvelý pocit maskovania vďaka strašidelnému kostýmu vlka, ktorý je jednoduchý a predsa tak zaujímavý. Je to nadčasový doplnok na karneval pre každé dieťa, ktorý sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobený z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb.

Hračky a doplnky Janod majú dlhoročnú tradíciu, pričom sa pri výrobe využívajú moderné technológie a sú splnené požiadavky súčasných detí, ale aj rodičov. Všetky výrobky Janod majú istý edukačný význam, pretože ovplyvňujú optimálny vývoj dieťaťa. Kostýmom na karneval Janod sa rozvíja detská fantázia a predstavivosť, deti sa môžu hrať rôzne roly a zabávať seba aj svoje okolie. Vďaka jedinečnému dizajnu, kvalitným materiálom a pestrým farbám kostýmu na karneval neodolá žiadne dieťa.

Janod je výrobca kvalitných hračiek a doplnkov s francúzskym dizajnom, ktoré sú nielen zábavné, ale aj rozvíjajú inteligenciu detí. Jeho história siaha do roku 1970. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • detský karnevalový kostým s motívom strašidelného vlka
  • z ľahkého kartónu
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • rozmery 69*15*95cm
  • vhodný pre deti od 3 do 6 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • inšpirovaný francúzskym dizajnom   
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery69*15*95 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.