Kamión testovacie centrum MAN TGX Truck Porsche Experience Majorette a 2 kovové autíčka Porsche

Popis produktu

Kamión testovacie centrum MAN TGX Truck Porsche Experience od francúzskeho výrobcu Majorette predstavuje perfektný darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady svet áut a pretekov. Nadčasové testovacie centrum umožní chlapcom a dievčatám zahrať sa na testovacích šoférov známej automobilky Porsche. Ťahač MAN TGS s kovovou karosériou je vybavený otvárateľným návesom so servisným strediskom a spúšťacou mechanickou rampou pre výjazd autíčka. Nádherné farebné vyhotovenie kamióna s obrázkom autíčka Porsche očarí malých šoférov, jeho celková dĺžka je 27 cm.

Pri samotnom testovaní autíčka sa malí šoféri a šoférky spoľahnú na sadu 2 kovových autíčok s otvárateľnými časťami a odpružením - Porsche 911 GTR RS a Porsche Taycan Turbo S. Obe autíčka majú dĺžku 7,5 cm. Testovací jazdec musí každé autíčko preveriť pri skúškach kvality - manuálna kontrola v servisnom stredisku a test rovnováhy s červenou hojdačkou, z ktorej sa môže autíčko spustiť pomedzi kužele až do cieľa. Nádherný kamión s testovacou dráhou vydrží zabávať deti dlhé roky, pričom si môžu na dráhe otestovať aj svoje vlastné autíčka, prípadne ju rozšíriť o ďalšie autíčka z kolekcie Majorette.

Deti sa s testovacím centrom pre Porsche autíčka zahrajú na technikov, údržbárov vozidiel a testovacích jazdcov, čím sa približujú svetu dospelých. Budú mať na starosti každodenný chod testovacieho centra, pričom samé organizujú jednotlivé skúšky a vyhodnocujú, či sú vozidlá Porsche pripravené na bežnú premávku a preteky. Každý deň objavujú nové herné možnosti, získavajú zdravé sebavedomie a objavujú vlastnú identitu. Pri hre si zlepšujú jemnú motoriku, logické myslenie a pri hre s kamarátmi a súrodencami aj komunikačné a vyjadrovacie schopnosti.

Celková dĺžka kamióna s návesom je 22 cm. Francúzsky výrobca Majorette sa už dlhé roky špecializuje na výrobu prvotriednych autíčok a stavebníc, ktoré si obľúbili deti a zberatelia na celom svete. Je partnerom veľkých automobilových značiek, takže deťom prináša licencované produkty vozidiel najvyššej kvality. Hračky Majorette sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom, vysokou odolnosťou a vydržia vo vašej rodine dlhé roky. Široký sortiment produktov je zameraný nielen na funkčné hračky, ale takisto aj na zberateľské kúsky, medzi ktorými si vyberie každý nadšenec do automobilov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková dĺžka27 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.