Kamión Mack Truck s autom Flash McQueen Cars XRS Smoby so zvukom svetlom a pretekárskym simulátorom

Popis produktu

Kamión Mack Truck s obľúbeným skladacím autíčkom McQueen XRS od renomovaného výrobcu Smoby je vynikajúca súprava pre chlapcov od 3 rokov, ktorí sa môžu tešiť na multifunkčný kamión s pretekárskym simulátorom. Kamión Mac Truck so svetelnými a zvukovými efektmi sa dá otvoriť na bočných stranách a vytvorí tak autoservis pre McQueena, v ktorom malí automechanici vykonajú pred pretekmi technickú kontrolu. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby rýchle autíčko mohlo zísť na cestu aj v priebehu jazdy. Sú na ňom aj elektronické funkcie ako simulácie nárazov, tlačidlo na štart či benzínová pumpa.

Na ľavej strane karosérie detského kamióna majú deti k dispozícii skrutkovač a montážny kľúč, s ktorými si poskladajú autíčko. Pravá strana zase obsahuje čerpaciu stanicu. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík, pretože má rúčku na uchopenie v hornej časti. Chlapci ho teda môžu ľahko prenášať kamkoľvek. Hra s autíčkami je pre chlapcov veľmi potrebná k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipulácia s autíčkami rozvíja aj jemnú motoriku a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie.

Smoby je popredný francúzsky výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. S hračkami Smoby sa rozvíja detská predstavivosť a fantázia, upútajú chlapcov aj dievčatá. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery38*16*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia15*49*21 cm
Celková dĺžka38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 2 x AA/LR06 included
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.