Kamión Autá Carbon Mac Truck Smoby elektronický s autom McQueen a 15 doplnkami

Popis produktu

Elektronický kamión Mac Truck a autíčko McQueen je originálna sada autíčok, ktoré pozná každý malý chlapec z rozprávky Autá. Kamión Mac Truck so svetelnými efektmi sa dá otvoriť na bočnej strane a vytvorí tak perfektný box pre McQueena pred pretekmi. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby rýchle autíčko mohlo zísť na cestu aj v priebehu jazdy. Sú na ňom elektronické funkcie, spolu vydáva 11 zvukových efektov. Keď nadvihnete prednú časť detského kamióna, objavíte v ňom prakticky uložené 2 kusy náradia. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík, pretože má rúčku na uchopenie v hornej časti. Chlapci ho teda môžu ľahko prenášať, ľahko si ho zbalia so sebou na výlety či dovolenky. V balení sa nachádza celkovo 15 kusov doplnkov.

Súprava autíčok je ideálny darček pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi rýchle autá, preteky a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 x AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky a naháňačky. Cítia sa pri tom ako veľkí dospelí, ktorí šoférujú svoje autá do práce. Takáto hra však nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Manipuláciou s autíčkami rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie.

Francúzska spoločnosť Smoby je renomovaný výrobca kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Elektronický kamión Mac Truck je výborný darček pre malých chlapcov od 3 rokov. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, preto neváhajte a zakúpte detský kamión s autíčkom inšpirovaný rozprávkou Autá aj vášmu chlapčekovi.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*14*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia48*17*22 cm
Celková dĺžka45 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 2 x AA/LR6
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.