Kamión Cars Mack Truck Simulator Smoby so zvukom svetlom a skladacím autíčkom

Popis produktu

Kamión Mack Truck Simulator je vynikajúca súprava dvoch dopravných prostriedkov z populárnej rozprávky Autá 3 vhodná pre chlapcov od 3 rokov. Kamión Mac Truck so svetelnými a zvukovými efektmi sa dá otvoriť na bočných stranách a vytvorí tak perfektný box pre McQueena, v ktorom ho váš malý pretekár skontroluje pred pretekmi. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby rýchle autíčko mohlo zísť na cestu aj v priebehu jazdy. Kamión ponúka zaujímavé elektronické funkcie, rozličné tlačidlá, vďaka ktorým dieťa otestuje autíčko a takisto ho môže natankovať. Na ľavej strane karosérie detského kamióna sa nachádzajú prakticky uložené 2 kusy náradia. Pravá strana zase obsahuje čerpaciu stanicu. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík a ľahko prenášať, pretože má rúčku na uchopenie v hornej časti.

Kamión pre deti je je vyhotovený v krásnom červenom vyhotovení, rovnako ako aj autíčko McQueen, vyzerajú naozaj realisticky. Chlapci sa vďaka nim zahrajú nielen na pretekárov, ale aj na mechanikov. S priložením náradím si môžu autíčko aj kamión skladať a rozkladať. Súprava autíčok je krásny darček pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi rýchle autá, preteky a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Rozmery hračky sú 38*16*20 cm, pričom celková dĺžka kamiónu je 38 cm a jeho výška 20 cm.

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Cítia sa pri tom ako veľkí dospelí, ktorí šoférujú svoje autá do práce. Takáto hra však nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*16*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia49*15*21 cm
Celková dĺžka38 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg
NoteBattery: 2 x AA/LR6 included
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...