Kamión Bob Two Tons Truck Smoby so žeriavom a 60 doplnkami

Popis produktu

Kamión Bob Two Tons Truck od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá hračka pre chlapcov od 3 rokov. Kamión s motívom Staviteľ Bob - Bob the Builder zaujme a poteší vaše deti ako DIY hračka - váš malý mechanik si bude môcť sám poskladať na nákladnej plošine vynikajúci žeriav so závesnou plošinou. Predná kabína detského ťahača sa dá rozložiť a zložiť a hračka ponúka bohatú sadu 60 doplnkov, medzi ktorými sa nachádzajú skrutky, skrutkovač, kľúč a ďalšie pomôcky pre zmontovanie žeriava. Na nákladnej plošine kamióna sa nachádza prenosný kufrík s doplnkami, ktorý sa dá ľahko presúvať vďaka praktickej rúčke. Kamión v krásnom modrom vyhotovení zabaví vášho chlapčeka na dlhé hodiny.

Kamión pre deti je má celkovú dĺžku 43 cm a výšku 18 cm. Jeho rozmery sú 43*14*18 cm. Neobsahuje elektronické funkcie. Detský kamión s nákladnou plošinou a žeriavom je vynikajúci darček pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na mechanikov a konštruktérov. Na prenosnom kufríku sa nachádza logo Staviteľa Boba, kamión vyzerá veľmi príjemne a realisticky. S priložením náradím si môžu žeriav aj kamión skladať a rozkladať. 

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Cítia sa pri tom ako veľkí dospelí, ktorí šoférujú svoje autá do práce. Takáto hra však nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery43*14*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia45*16*21 cm
Celková dĺžka43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...