Kamión so žeriavom ABC Abrick Truck Écoiffier s 26 kockami od 18 mes

Popis produktu

Kamión so žeriavom ABC Truck z edície Abrick od francúzskeho Écoiffier predstavuje vynikajúcu hračku pre všetky deti od 18 mesiacov. Samé si poskladajú stavebnicu - modrý kamión s návesom, na ktorý si poukladajú 26 kociek s vyobrazenými písmenkami abecedy, ktoré budú dvíhať pomocou žeriava. Pri nakladaní materiálu sa môžu spoľahnúť aj na 2 figúrky pracovníkov, ktoré budú dohliadať na jeho správne uloženie. Žiarivé a pestré farby na kockách s abecedou pomôžu deťom lepšie si zapamätať jednotlivé písmenká, vytvárajú si pamäťové asociácie s určitými farbami. Hravým spôsobom si tak precvičia aj pamäť a logické myslenie.

Hra so stavebnicami pomáha so všestranným rozvojom dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s figúrkami a dopravnými prostriedkami sa rozvíja jemná motorika, tiež logické a priestorové myslenie. Pestré farby a realistické vyhotovenie kamióna s kockami zaujmú každé dieťa, vydržia sa s nimi hrať po dlhé roky. Rozmery produktu sú 29*7*20 cm.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery29*7*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia37*11*19 cm
Celková dĺžka29 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,53 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.