Plyšové papučky Colors-Bear Rabbit Booties Kaloo s hrkálkou 10 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšové papučky Colors-Bear Rabbit Booties sú veselé detské papučky vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Detské papučky majú veľkosť 10 cm, takže sú ideálne pre každé maličké bábätko. Sú vyrobené z jemného a hebkého plyšu, v peknom farebnom prevedení a tvoria ich dve zvieratká- medvedík a zajačik. Vo vnútri detských papučiek sa nachádza hrkálka, takže dieťa pri každom pohybe počuje jemné zvuky a rozvíja tak svoj sluch, orientuje sa na vonkajší svet. Plyšové papučky pre najmenších sú zabalené v peknom darčekovom balení, takže nimi môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Pre najmenšie deti sa odporúčajú hračky a doplnky hýriace farbami, pretože zo začiatku nevnímajú úplne všetky farby spektra a pestré farby ich zaujmú skôr. Takým farebným doplnkom sú aj hebké papučky s medvedíkom a zajačikom na vrchnej časti. Pri topánkach sa netreba báť, že ich dieťatko bude ochutnávať alebo skúmať iným spôsobom. Každý produkt Kaloo je totiž testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy, preto je hra, ale aj ochutnávanie detí maximálne bezpečné.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou plyšových hračiek a doplnkov s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky a doplnky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské topánky sa dajú veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita papučiek.

Vlastnosti

  • hebké mäkké topánočky z plyšu
  • vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • vo vnútri majú jemnú hrkálku
  • veľkosť 10 cm, ideálna pre každú detskú nôžku
  • v darčekovom balení
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery10 cm
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.