Plyšové papučky Zen-Booties Kaloo v darčekovom balení 10 cm pre najmenších bielo-šedé

Popis produktu

Kaloo plyšové papučky Zen-Booties sú krásne detské papučky vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Detské papučky majú veľkosť 10 cm, takže sú ideálne pre každé maličké bábätko. Sú vyrobené z jemného a hebkého plyšu, v peknom farebnom prevedení a tvoria ich dve zvieratká- medvedík a zajačik. Vo vnútri detských papučiek sa nachádza hrkálka, takže dieťa pri každom pohybe počuje jemné zvuky a rozvíja tak svoj sluch, orientuje sa na vonkajší svet. Plyšové papučky pre najmenších sú zabalené v peknom darčekovom balení, takže nimi môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku.

Plyšové topánky pre bábätká sú nádherným produktom z kolekcie Zen od výrobcu Kaloo, ktorá je charakterizovaná jemnými a nežnými farbami. Tie na najmenšie deti pôsobia upokojujúco, pri takých farbách veľmi rady odpočívajú. V prvých týždňoch života sú deti veľmi citlivé na všetky vonkajšie podnety, rozvíjajú sa všetky zmysly. Hmatovú citlivosť pomáhajú rozvíjať aj jemné plyšové topánočky Kaloo. Pri topánkach sa netreba báť, že ich dieťatko bude ochutnávať alebo skúmať iným spôsobom. Každý produkt Kaloo je totiž testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy, preto je hra, ale aj ochutnávanie detí maximálne bezpečné.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou plyšových hračiek a doplnkov s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky a doplnky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské topánky sa dajú veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita papučiek, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov.

Vlastnosti

  • hebké mäkké topánočky z plyšu
  • vhodné pre najmenšie deti 
  • jemné farebné prevedenie
  • vo vnútri majú jemnú hrkálku
  • veľkosť 10 cm, ideálna pre každú detskú nôžku
  • v darčekovom balení
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • nádherný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery10 cm
Rozmery balenia10,5*9,5*10,5 cm
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.