Drevená kačička na ťahanie Pull along Animal Duck Eichhorn so zvukom a pohyblivými časťami od 12 mes

Popis produktu

Drevená kačička na ťahanie Pull-along Animal Duck od nemeckej značky Eichhorn je vynikajúci darček pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Drevená kačička so šnúrkou na ťahanie je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva v krásnom oranžovo-žltom prevedení. Pri ťahaní dokáže vydávať mechanický zvuk kvákania, vďaka čomu ihneď nadchne každé dieťa, ktoré sa poteší aj otáčateľnej hlave a pohyblivým krídelkám. Vďaka 4 kvalitným kolieskam môžu deti ťahať kačičku kamkoľvek so sebou. Výška kačičky je 17 cm.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálna kačička v sýtych farbách pomôže deťom s rozlišovaním farieb a rozoznávaním nových zvukov. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená kačička so zvukom
  • pohyblivé časti
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
Rozmery16,5 cm
Celková výška17 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné