Kabelka s kozmetikou My Beauty Bag Smoby s ramienkom cez plece a 6 doplnkov

Popis produktu

Kabelka s kozmetikou My Beauty Bag od francúzskej značky Smoby umožní dievčatám od 3 rokov mať vždy poruke svoju obľúbenú kozmetiku. Očarujúca kabelka v jemnom ružovom vyhotovení je vyrobená z mäkkej umelej kože, vďaka ramennému popruhu je príjemná na každodenné nosenie. Vnútri kabelky sa nachádza 2 priehradky, do ktorého sa zmastí 6 štýlových doplnkov, medzi ktorými je čierny rúž, tuba s krémom na ruky, modré puzdro na karty, kreditná karta, doklad o totožnosti a plastový smartfón.

Kozmetické doplnky a smartfón sú repliky, pôsobia realistickým dojmom a sú maximálne bezpečné pre hru detí. Vďaka praktickej kabelke si môžu dievčatká doplnky zbaliť a vziať na prechádzku, či návštevy ku kamarátkam. Pri hre na naučia, na čo slúžia jednotlivé kozmetické doplnky a ako sa správne používajú. Rozvíjajú si komunikačné a jazykové schopnosti, rýchlejšie sa socializujú a získavajú pocit zodpovednosti. Manipuláciou s doplnkami si zlepšujú jemnú motoriku, sústredenie a logické myslenie. Rozmery kozmetickej kabelky sú 18*7*18 cm.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca prvotriednych plastových hračiek pre deti každého veku. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery18*7*18 cm
Rozmery balenia18*6*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.