Jemný plyšový zajačik a medvedík PERLE Kaloo veľkosť 12 cm krémový v luxusnom prevedení

Popis produktu

Kaloo plyšový zajačik medvedík Perle Mini Chubbies sú krásne plyšové zvieratká, vhodné pre najmenšie detičky už od narodenia. Plyšové hračky sú vysoké 12 cm, bábätko ho dokážu ľahko uchopiť do svojej drobnej rúčky. Detská hračka je jemná, hebká a mäkučká k detskej pokožke, každé bábätko sa k nej veľmi rado privinie. Plyšová hračka pre najmenších je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Plyšoví zajačikovia aj medvedíci v jemných, príjemných farbách pôsobia na deti upokojujúco, každé dieťatko si pri nich rado pospinká. Hneď po pôrode dieťa intenzívne vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. Plyšová hračka pre bábätká zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka, takže tým, že má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne, je to pre neho niečo známe v novom cudzom svete. Uvedená cena platí za 1 kus plyšového zvieratka.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj mäkký zajačik alebo medvedík Kaloo. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, čo spĺňajú aj hračky Kaloo. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na intenzívne detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská plyšová hračka sa môže vďaka originálnemu a jedinečnému vzhľadu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo je splneným snom každého dieťaťa, dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky je potrebné vyhnúť sa namáčaniu a ručnému praniu.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z palyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné vyhotovenie
  • veľkosť 12 cm
  • ideálna na maznanie pre najmenších
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30° aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery12 cm
Celková výška12 cm
Rozmery balenia30,5*24,5*9 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Poznámka1 pcs
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné