Jedlo na cestovanie Travel Mealtime Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Jedálenská súprava na cestovanie Travel Mealtime pre bábiku Mon Grand Poupon spríjemní každý výlet s milovanou bábikou vášho dieťatka. Ako jediný eshop na trhu do náruče vašich detí vložíme nielen krásnu bábiku z dielne francúzskej značky Corolle, ale aj obrovské množstvo doplnkov, bez ktorých sa hra jednoducho nezaobíde. Súprava na cestovanie pozostáva z 2 cestovných pohárov s uzáverom, fľaše na mlieko a nádhernej cestovnej tašky s originálnym francúzskym dizajnom. V cestovnej taške s rúčkou budú mať deti všetky doplnky na kŕmenie bábiky vždy so sebou a hra sa vďaka tomu nemusí skončiť po odchode z domu. S týmto jedlom na cestovanie Corolle bude hra vášho dieťatka plná krásnych zážitkov.

Do detailov prepracovaná jedálenská súprava na cestovanie Travel Mealtime je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej jedálenskej súprave na cestovanie.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • jedálenská súprava na cestovanie
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné