Jedálenská súprava s podbradníkom Bon Appetit Set Corolle pre 36-42 cm bábiku 10 doplnkov od 24 mes

Popis produktu

Dobrú chuť, bábika! Jedálenská súprava s podbradníkom Bon Appetit Set z dielne francúzskej značky Corolle dotiahnu hru vášho dieťatka s bábikou do dokonalosti. Ako jediný eshop na trhu do rúk vašich detí vložíme úžasný doplnok v podobe jedálenskej súpravy pozostávajúcej z 10 doplnkov, ktorý je určený pre bábiky Corolle s veľkosťou 36-42 cm. Tento jedinečný doplnok hry si srdcia vašich detí okamžite získa moderným francúzskym dizajnom a rozkošným prevedením. 10-dielna súprava na kŕmenie bábiky Corolle pozostáva z podbradníka, obrúska, príboru, fľaše na nápoj a taniera plného chutného jedla. Detičky určite poteší fakt, že bábike môžu zostaviť kompletné raňajkové aj obedové menu pozostávajúce z vajíčka, toastu, hranolčekov aj chutného ovocného koláča. Hlad už nikdy nebude dôvodom na plač bábiky.

Táto originálna jedálenská súprava Bon Appetit Set pozdvihne hru s bábikou na vyššiu úroveň a vašim deťom prinesie množstvo skvelých zážitkov. Dokonale prepracované detaily každého jedného doplnku na kŕmenie bábiky a prvotriedne materiály príjemné na dotyk spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • jedálenská súprava pre bábiku Corolle
  • 10 doplnkov na kŕmenie bábiky
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Vhodné pre bábiku36-42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.