Jedálenská súprava s taškou a podbradníkom Meal Set Mon Grand Poupon Corolle s doplnkami pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Doplnky pre bábiku Meal Set Mon Grand Poupon spríjemnia každú hru s milovanou bábikou Corolle. Ako jediný eshop na trhu do náruče vašich detí vložíme nielen krásnu bábiku z dielne francúzskej značky Corolle, ale aj obrovské množstvo doplnkov, bez ktorých sa hra jednoducho nezaobíde. Jedálenská súprava pre bábiku pozostáva zo 6 doplnkov, ktoré si môžu deti uložiť do praktickej plátenej tašky s krásnym dizajnom. Súprava okrem tašky obsahuje podbradník, pohár tanier, lyžičku a sušienku. V modernej plátenej taške s rúčkou budú mať deti všetky doplnky na kŕmenie bábiky vždy so sebou a hra sa vďaka tomu nemusí skončiť po odchode z domu. S týmito doplnkami Corolle bude hra vášho dieťatka plná krásnych zážitkov.

Do detailov prepracovaná jedálenská súprava Meal Set Mon Grand Poupon je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej jedálenskej súprave na kŕmenie bábiky.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • 6 doplnkov pre bábiku
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.