Jedálenská súprava Silicone Nesting Bowl Set Beaba Sage Green Cotton Misty Green zo silikónu 3-dielna zeleno-sivo-biela od 4 mes

Popis produktu

Jedálenská súprava Silicone Nesting Bowl Set z dielne prestížnej francúzskej značky Beaba predstavuje všetko, čo k prvému skutočnému jedlu detičky a rodičia potrebujú. Trojdielna jedálenská súprava v odtieňoch zelenej a béžovej farby pozostáva z 3 hlbokých misiek rôznych veľkostí. Táto jedálenská súprava Beaba je špeciálne navrhnutá pre potreby detičiek, ktoré začínajú samostatne jesť a je vhodná pre bábätká už od 4 mesiacov.

Celá jedálenská súprava je vyrobená z kvalitného hrubého silikónu, ktorý je zároveň nerozbitný a pre deti ako stvorený. Oblé a vyvýšené tvary detských riadov zabezpečia jednoduché naberanie jedla a rodičov určite potešia prísavky na miskách, ktoré ich udržia počas jedenia na mieste. Silikónovú jedálenskú súpravu odporúčame pre zachovanie kvality umývať ručne alebo v umývačke riadu na jemnom programe.

Prestížna francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú jednoduché na použitie a sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • 3-dielna jedálenská súprava pre deti
  • pre bábätká od 4 mesiacov
  • z nerozbitného materiálu
  • s praktickými prísavkami
  • moderný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

Vek4months
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Objem L150 ml + 340 ml + 580 ml
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.