Jedálenská súprava Silicone Grey Beaba 2-dielna tanier a vidlička šedá silikón

Popis produktu

Detská jedálenská súprava Silicon Grey Beaba sa stane vernou súčasťou každej domácnosti s deťmi od 0 mesiacov. Dvojdielna súprava na jedenie pozostáva z praktickej misky a tréningovej lyžičky 2nd age. Celá súprava je vyrobená z pevného, nerozbitného, no napriek tomu ohybného silikónu, ktorý je BPA free a neohrozuje zdravie detí. Jedálenská súprava v elegantnej sivej farbe má ergonomické tvary a uľahčí proces kŕmenia a neskôr aj samostatného jedenia. Obrovskou výhodou je určite miska rozdelená na tri časti, ktorá udrží na tanieri poriadok.

Rodičia sa určite potešia aj praktickej prísavke, ktorá zabráni pohybu taniera po stole. Nemusíte sa tak báť, že dieťatko na seba vyleje horúce jedlo alebo sa celé zašpiní. O bezpečnosť pri jedle sa postarajú aj vyvýšené oblé okraje taniera. Silikónová lyžička je navrhnutá špeciálne do detských rúk a rovnako je to aj so samotnou naberacou časťou, ktorá je zároveň oblá a nedráždi citlivé ďasná detí. Celú jedálenskú súpravu Beaba môžete umývať aj v umývačke riadu.

Prestížna francúzska značka Beaba teší svojimi výrobkami rodiny s deťmi už od roku 1989. Patentovaný systém výrobkov Beaba prináša do domácností dizajnovo pekné a kvalitné produkty, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá kvality. Široký výber produktov značky Beaba oceňujú spokojní rodičia, ale aj odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba sú výsledkom spoločnej práce šikovných dizajnérov a ich jediným cieľom je uspokojiť potreby náročných rodičov.

Vlastnosti

  • dvojdielna jedálenská súprava
  • miska a lyžička v sivej farbe
  • pre deti od 0 mesiacov
  • vyrobená z prvotriedneho silikónu
  • BPA free
  • moderný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery balenia19*4*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,27 kg
NoteBPA free
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.