Jedálenská stolička Baby High Chair Vert Azur Écoiffier s doplnkami pre 30 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Jedálenská stolička Baby High Chair od francúzskeho výrobcu Écoiffier predstavuje skvelú hračku pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Nádherné farebné vyhotovenie vo farebnej kombinácii tyrkysovej, bielej a oranžovej očarí detičky na prvý pohľad. Jedálenská stolička je vhodná pre bábiku s maximálnou výškou 30 cm. Opierka stoličky zabezpečí, že bábika nespadne a na jedálenskom pulte ju malá mamička jednoducho nakŕmi. V spodnej časti stoličky sa nachádza praktický úložný priestor, kde môžu odložiť rôzne príslušenstvo a doplnky k bábike.

Pri kŕmení bábiky majú deti k dispozícii lyžičkyfľašku s cumlíkom a ohrievačom. Jedálenská stolička je vyhotovená z kvalitných plastových materiálov, odolných a zároveň jemných na dotyk. Tento doplnok k bábikám je výborným darčekom pre dievčatká, ktoré sa rady hrajú s bábikami, kŕmia ich a starajú sa o ne. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností, získavajú pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých. Rozmery jedálenskej stoličky sú 26*24*30 cm, pričom celková výška je 30 cm. Bábika nie je súčasťou balenia.

Francúzsky výrobca Écoiffier prináša deťom kvalitné plastové hračky už niekoľko desaťročí. Kolekcia hračiek Vert Azur je šetrná k životnému prostrediu, sú dodávané v 100% recyklovaných kartónových obaloch a sú bezpečné pre hru detí, neobsahujú škodlivé látky. Hračky sú vyrábané vo francúzskom meste Oyonnax, spĺňajú najvyššie európske kritériá, sú vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*24*30 cm
Rozmery balenia60*40*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,63 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.