Jedálenská stolička pre dvojičky Twin Highchair 2in1 Natur D'Amour Baby Nurse Smoby pre 42 cm bábiky so 4 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Jedálenská stolička pre dvojičky bábiky z edície Baby Nurse predstavuje vynikajúcu hračku, s ktorou sa zabavia dievčatá od 2 rokov. Pohodlne do nej môžu usadiť až dve bábiky s veľkosťou 42 cm. Stolička pre bábiky je vyhotovená v jemných pastelových farbách ružovej a bielej, vďaka svojmu francúzskemu vzhľadu očarí deti na prvý pohľad. Vysoké chrbtové opierky na stoličke zabezpečia, že bábiky nespadnú a na jedálenskom pultíku ich malé mamičky jednoducho nakŕmia. V spodnej časti sa nachádza priestranný úložný priestor, kam sa dajú odložiť rôzne doplnky.

Stoličky sa dajú z podstavca položiť na zem, čím vznikne obojstranná hojdačka pre obe bábiky. Dievčatko sa zabáva s bábikami naraz, hojdá ich a zároveň s nimi komunikuje. Súčasťou stoličky je aj súprava 4 doplnkov, v ktorej sú 2 lyžičky a 2 tanieriky. Vďaka tomu predstavuje jedálenská stolička pre dvojičky skvelý darček aj pre súrodencov, zahrajú sa s ňou viaceré deti a spoločne vymýšľajú rôzne príbehy a scenáre pri starostlivosti o bábiky. Rozvíjajú si tak komunikačné schopnosti, rozvíjajú slovnú zásobu a zároveň trénujú jemnú motoriku. Rozmery jedálenskej stoličky sú 48*34*58 cm. Bábiky nie sú súčasťou balenia.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca detských hračiek prvotriednej kvality. Hračky Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery48*34*58 cm
Rozmery balenia50*14*52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.