Jedálenská stolička Máša a medveď Smoby pre 42 cm bábiku s doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Smoby jedálenská stolička Máša a medveď je krásna hračka pre dievčatá s rozprávkovým motívom, vhodná pre deti od 18 mesiacov. Stolička je vhodná pre bábiku s veľkosťou 42 cm, jej rozmery sú 33*46*65 cm. Je to výborný doplnok pre najmenšie dievčatká, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky ako o vlastné deti. Stolička pre bábiku má výrazné ružovo-fialové farebné prevedenie, na stolíku pred stoličkou je obrázok z rozprávky Máša a medveď. Hračka pre dievčatá prichádza s doplnkami, ku ktorým patrí tanierik v tvare srdiečka, s lyžičkou na kŕmenie pre bábiku, sedačka pre bábiku, úložný priestor pod sedačkou a malý stolík na uloženie tanierika.

Na stolíku je ešte okrem toho aj malý labyrint s navlečenými krúžkami, ktoré slúžia na upútanie pozornosti najmenších detí pri kŕmení. Hra s bábikami bola už v dávnych dobách medzi malými dievčatami veľmi obľúbená, pozná ju každá stará mama či mamička. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Rozprávka Máša a medveď je dnes veľmi obľúbená medzi deťmi na celom svete. Máša je nezbedné dievčatko, ktoré miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rado sa pýta mnoho otázok. Jej kamarát, medveď Miša, je bývalý cirkusový medveď, ktorý v lese hľadá (neúspešne) zaslúžený odpočinok. So šibalkou Mášou sa nakoniec tento milý medvedík skamaráti a spolu zažívajú všelijaké dobrodružstvá.

Dievčatá sa veľmi rady starajú o svoju bábiku ako o vlastné bábätko, kúpu ju, kŕmia, uspávajú, obliekajú. Takouto starostlivosťou sa dievčatá približujú svetu dospelých a skúšajú, čo život mamičky prináša. Rozvíja sa ich jemná motorika a manuálne zručnosti, rozprávaním sa so svojim bábätkom sa rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti detí. Vymýšľaním rôznych príbehov a situácií sa podporuje aj rozvoj detskej fantázie, predstavivosti a tvorivosti, dievčatká majú mnoho možností na hru so stoličkou na kŕmenie bábiky Smoby . Stolička sa dá jednoducho zložiť a tak nezaberie veľa miesta, keď sa s ňou deti prestanú hrať. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • jedinečná stolička na kŕmenie bábiky
  • vhodná pre bábiku s výškou 42 cm
  • na stolíku je labyrint s krúžkami
  • rozprávkový dizajn Máša a medveď
  • v žiarivých farbách ružovej, zelenej a nežnej bielej
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • s doplnkami na kŕmenie bábiky
  • vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov
  • ideálna na starostlivosť o bábiku
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*46*65 cm
Celková výška65 cm
Rozmery balenia38*8*58 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,17 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné