Jedálenská stolička s autosedačkou a hojdačkou Highchair Pink z modernej edície Maxi Cosi&Quinny od francúzskej značky Smoby je originálna 3-kombinácia hračiek, ktorá poteší dievčatká už od 3 rokov. Pri starostlivosti o svoju obľúbenú bábiku využijú jedálenskú stoličku s výškou 71 cm na kŕmenie bábiky, potom stoličku jednoducho upravia na pohodlnú hojdačku, v ktorej môžu bábiku po chutnom obede hojdať a uspávať. Pri cestovaní sa môžu spoľahnúť aj na autosedačku s ergonomickou rukoväťou, takže sa s bábikou odvezú aj v aute, pričom je chránená aj bezpečnostným pásom proti vypadnutiu. Multifunkčný doplnok je určený pre bábiky s maximálnou výškou 42 cm.
Kombinácia jedálenskej stoličky, autosedačky a hojdačky je vyrobená z kvalitných a pevných plastov, prvotriedna kovová konštrukcia umožňuje deťom jednoduchú manipuláciu pri každodennej hre s bábikou. Ružové vyhotovenie pôsobí elegantne a nadčasovo, deťom sa zapáči na prvý pohľad. Rôzne alternatívy využitia doplnku pre bábiky prináša deťom viac radosti z hry a ešte realistickejší zážitok. Dievčatká sa rady hrajú na mamičky, starajú sa o bábiky ako o vlastné deti. Hravým spôsobom si rozvíjajú jazykové a komunikačné schopnosti, jemnú motoriku, city a zmysel pre starostlivosť. Bábika nie je súčasťou balenia.
Smoby je špičková francúzska značka, ktorý už desaťročia prináša deťom prvotriedne hračky. Plast na hračkách je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 45*41*71 cm |
| Celková výška | 71 cm |
| Rozmery balenia | 35*25*51 cm |
| Balenie | Áno |
| Farba | ružová |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...