Jedálenská stolička Nursery Écoiffier s doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Jedálenská stolička Nursery pre bábiku od francúzskeho Écoiffier je originálna hračka, s ktorou sa zabavia deti už od 18 mesiacov. Krásne farebné vyhotovenie v ružových odtieňoch v kombinácii s francúzskym dizajnom poteší deti na prvý pohľad. Opierka stoličky zabezpečí, že bábika nespadne a na jedálenskom pultíku ju malá mamička jednoducho nakŕmi. V spodnej časti stoličky deti nájdu praktický úložný priestor, kde môžu odložiť rôzne príslušenstvo a doplnky k bábike.

Pri kŕmení bábiky sú deťom k dispozícii praktické lyžičkyfľaška s cumlíkom a ohrievačom. Jedálenská stolička je vyhotovená z kvalitných plastových materiálov, odolných a zároveň jemných na dotyk. Tento doplnok k bábikám je výborným darčekom pre dievčatká, ktoré sa rady hrajú s bábikami, kŕmia ich a starajú sa o ne. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností, získavajú pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých. Rozmery jedálenskej stoličky sú 26*24*30 cm, pričom celková výška je 30 cm. Bábika nie je súčasťou balenia.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*24*30 cm
Celková výška30 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,63 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.