Jedálenská stolička High Chair Pink Corolle pre 36-42 cm bábiku ružová

Popis produktu

Originálna jedálenská stolička 2v1 pre bábiku High Chair Pink z dielne francúzskej značky Corolle predstavuje úžasný doplnok, ktorý vášmu dieťatku počas hry s bábikou Corolle nesmie chýbať. Ako jediný eshop na trhu vaše deti potešíme touto výnimočnou stoličkou pre bábiku, ktorá má dokonale prepracované detaily a môže sa popýšiť moderným francúzskym dizajnom. Táto úžasná jedálenská stolička v ružovej farbe je určená pre bábiky Corolle s veľkosťou 36-42 cm a zabaví všetky deti od 3 rokov. Stolička z prvotriednych materiálov sa dá používať dvomi spôsobmi, takže hra s ňou vaše deti nikdy neomrzí. Jedálenskú stoličku 2v1 Corolle môžu deti využívať ako vysokú stoličku na kŕmenie alebo ako klasickú stoličku so stolíkom. Vďaka tejto krásnej stoličke sa bábika Corolle naučí rýchlo sedieť a jej kŕmenie bude zábavou.

Táto výnimočná jedálenská stolička 2v1 High Chair Pink Corolle pozdvihne hru s bábikou na vyššiu úroveň a vašim deťom prinesie množstvo skvelých zážitkov. Neuveriteľne prepracované detaily stoličky Mon Grand Poupon a prvotriedne materiály príjemné na dotyk spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • jedálenská stolička 2v1
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery52*23*23 cm
Celková výška52 cm
Vhodné pre bábiku36-42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.