Labyrint Looping Sophie The Giraffe Janod od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený labyrint Looping Sophie The Giraffe je pekná vzdelávacia hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevený labyrint má motív afrického safari s veselou žirafou. Na šnúre, ktorá tvorí pokrútenú os hračky, sú navlečené farebné guličky, ktoré sa dajú presúvať hore a dole, čím sa zabaví každý malý chlapec aj dievča. Môžu skúmať ako a prečo sa guličky pohybujú, testovať či by sa to dalo aj inak, čím maximálne rozvíjajú svoje logické myslenie. Manipuláciou s drevenými guličkami sa rozvíja aj detská motorika. Drevený labyrint so žirafou pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, neprestane byť moderná ani po rokoch. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod vyrába kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti JANOD spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevený labyrint s jemným povrchom
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • rozmery 11*11*14 cm
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • veľký vzdelávací význam
  • rozvíja detskú inteligenciu a logické myslenie
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery11*11*14 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.