Magnetické ryby s udicou Sardine Janod od 24 mes

Popis produktu

Janod drevené magnetické ryby s rybárskou udicou Sardine tvoria peknú drevenú súpravu pre deti, ktorá je vhodná na hranie od 2 do 5 rokov. Drevené rybičky s magnetom sú vo veselých pestrých farbách, so sivo-červenou udicou v realistickom prevedení. Pri hre s rybičkami sa rozvíja nielen detská motorika, ale deti skúmajú a objavujú ako veci fungujú, objavujú zákony fyziky a poznávajú svet. Set drevených rybičiek pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného a odolného dreva. Drevená súprava je zabalená v krásnej a zároveň praktickej plechovej dóze, ktorá má podobu veselej rybičky.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, bude atraktívna a zaujímavá aj po niekoľkých rokoch. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Výrobca Janod produkuje kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • súprava 12 drevených magnetických rybičiek s rybárskou udicou
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 2 do 5 rokov
  • vo veselých pestrých farbách
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíjajú detskú motoriku
  • v praktickej plechovej dóze
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • krásny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery8,5*3*0,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.