Drevená gitara s realistickým zvukom Confetti Big Red Guitar Janod od 5 rokov

Popis produktu

JANOD drevená gitara Confetti Big Red Guitar je pekná drevená hračka vhodná pre deti od 5 do 12 rokov. Detská gitara má peknú červenú farbu, jej rozmery sú 75,5*28*7,4 cm. Drevený hudobný nástroj je skvelý darček pre všetky hudobne nadané deti, pre malých milovníkov hudby. Gitara má originálny dizajn, je veľmi kvalitná, so 6 kovovými strunami. Hudobný nástroj podporuje rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus, kreativity, fantázie, tiež zabezpečí hodiny plné zábavy a hudby pre celú rodinu. Gitara pre deti je nadčasová hračka, ktorá nikdy neomrzí, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jedinečný dizajn, pekná farba a realistické prevedenie vám zaručia, že detskej gitare JANOD neodolá žiadny malý hudobník alebo hudobníčka.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky JANOD majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hudobné nástroje JANOD prispievajú k rozvoju hudobného sluchu a hudobného talentu vašich ratolestí. Drevo na hračkách JANOD je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. JANOD je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

JANOD je renomovaný francúzsky výrobca zaoberajúci sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti JANOD spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky JANOD charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tohto francúzskeho výrobcu dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená gitara so 6 kovovými strunami
  • rozmery 75,5*28*7,4 cm
  • v červenej farbe
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 5 do 12 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja hudobný sluch, zmysel pre rytmus, jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu a predstavivosť, kreativitu
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery75,5*28*7,4 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.