Domček pre bábiky Maxi Villa Janod 8 doplnkov 8 doplnkov

Popis produktu

JANOD drevený domček pre bábiky Maxi Villa je krásna hračka z dreva, ktorá je vhodná pre dievčatá od 3 do 8 rokov. Detský drevený domček má rozmery 69*30*110 cm, je teda ideálny pre najmenšie dievčatká. Má ružové farebné prevedenie, 3 poschodia a prichádza spolu s 8 doplnkami na hranie. Domček pre bábiky má v sebe všetky izby, ktoré má mať naozajstný dom: kuchyňu, jedáleň, obývačku, kúpeľňu, spálňu a balkón. Všetky izby sú v pestrých farbách, dievčatá si ich môžu zariadiť pomocou rôznych doplnkov. Rozvíja sa tak ich predstavivosť a kreativita, cítia sa viac ako dospelé. Detský domček pre bábiky je nadčasová drevená hračka vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jej jedinečný dizajn, realistické prevedenie, farby a veľké rozmery zaručia, že sa s ňou rado zahrá každé dievčatko.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky JANOD majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Deti sa zariaďovaním domčeka a starostlivosťou o malú domácnosť približujú svetu dospelých, rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a kreativitu. Drevo na hračkách JANOD je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. JANOD je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

JANOD je renomovaný francúzsky výrobca zaoberajúci sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti JANOD spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky JANOD charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tohto francúzskeho výrobcu dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevený domček pre bábiky s 3 poschodiami, s 8 doplnkami
  • rozmery 69*30*110 cm
  • v ružovej farbe
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, kreativitu a fantáziu
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • kvalitný francúzsky výrobok
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery69*30*110 cm
Celková výška110 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.