Kuchynský robot Picnik MixerJanod s 12 doplnkami

Popis produktu

JANOD drevený kuchynský robot Picnik Mixer je krásna drevená hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. V balení nájdete spolu s robotom 12 úžasných doplnkov nevyhnutných na prípravu zákuskov a iných jedál: mlieko, cukor, jabĺčka, valček, vajíčka, rozvaľkané cesto, miska. Vďaka týmto doplnkom sa vaši malí kuchári a kuchárky budú pri príprave zákuskov cítiť ako profesionáli. Detský kuchynský robot má nastaviteľné úrovne miešania a otáčacie lopatky, jeho dizajn je veľmi realistický. Prostredníctvom tejto nádhernej drevenej hračky sa rozvíja detská fantázia a predstavivosť, jemná motorika a deti sa približujú svetu dospelých. Kuchynský mixér pre deti s doplnkami je nadčasová drevená hračka, ktorá je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky JANOD majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevo na hračkách JANOD je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. JANOD je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

JANOD je renomovaný francúzsky výrobca, ktorého história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych hračiek z dreva pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti JANOD spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou francúzskeho výrobcu JANOD stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevený kuchynksý robot s 12 doplnkami
  • realistický dizajn
  • doplnok k drevenej kuchynke JANOD
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, má certifikát FSC
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • ideálny na rozvoj jemnej detskej motoriky, hmatovej citlivosti, kreativity a fantázie
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • kvalitný francúzsky výrobok    
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery18,5*12*19 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.