Drevená mikrovlnka Picnik Microwave Janod s 9 doplnkami

Popis produktu

Drevená mikrovlnka Picnik Microwave je pekná hračka z dreva vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. V balení je spolu s mikrovlnkou pre deti aj 9 úžasných doplnkov: príbor, tanier, kuriatko s hranolkami, pohár. Vďaka týmto doplnkom bude zohrievanie jedla v malej mikrovlnke veľmi realistické, deti sa tak môžu priblížiť svetu dospelých. Detská mikrovlnka má nastaviteľné úrovne zohrievania, otváracie dvierka, v jemných prírodných farbách. Prostredníctvom drevenej hračky sa rozvíja detská fantázia predstavivosť, jemná motorika a deti sa približujú svetu dospelých. Mikrovlnka pre deti s doplnkami je nadčasová drevená hračka, ktorá je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevená hračka sa výborne hodí k detskej drevenej kuchynke Janod.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevená mikrovlnka s 9 doplnkami
  • realistický dizajn
  • doplnok k detskej drevenej kuchynke Janod
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, má certifikát FSC
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
  • ideálna na rozvoj jemnej detskej motoriky, hmatovej citlivosti, kreativity a fantázie
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery26*16*15,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.