Drevený kávovar Picnik Expresso Machine Janod s 12 doplnkami

Popis produktu

Janod drevený kávovar Picnik Expresso Machine je zaujímavá drevená hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. V balení nájdete spolu s kávovarom 12 doplnkov nevyhnutných na prípravu raňajok alebo iného jedla: poháre, cukor, príbor, kapsuly do kávovaru, podložku, croissant. Vďaka týmto doplnkom sa vaši malí kuchári a kuchárky budú pri príprave raňajok cítiť ako profesionáli. Detský kávovar má nastaviteľné úrovne tlaku vody, dajú sa do neho vložiť kapsuly a deti môžu pripravovať naozajstnú kávu. Prostredníctvom drevenej hračky sa rozvíja detská fantázia predstavivosť, jemná motorika a deti sa približujú svetu dospelých. Kávovar pre deti s doplnkami je nadčasová drevená hračka, ktorá je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevená hračka je výborný doplnok k detskej drevenej kuchynke Janod.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevený kávovar s 12 doplnkami
  • realistický dizajn
  • ideálny pre malých kuchárov a kuchárky
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, má certifikát FSC
  • zo zdravotne bezpečných materiálov a farieb
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • ideálny na rozvoj jemnej detskej motoriky, hmatovej citlivosti, kreativity a fantázie
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15*9*15 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.