Drevená poschodová garáž Redmaster Bricolo Garage Janod so 6 doplnkami

Popis produktu

Janod drevená garáž Redmaster Bricolo Garage je úžasná a veľmi zaujímavá drevená hračka vhodná pre chlapcov od 3 do 8 rokov. Drevená hračka má rozmery 45*30*37 cm a má pestrofarebné prevedenie. Súčasťou balenia sú 4 drevené autíčka, helikoptéra a benzínová pumpa, 37 nálepiek na dotvorenie zovňajšku garáže. Celá detská garáž je tvorená 3 poschodiami, ktoré sú oddelené rampami, medzi poschodiami funguje aj výťah. Drevená garáž je nevyhnutná pre každého malého mechanika a milovníka áut. Drevená hračka rozvíja nielen motoriku a zručnosť detí, ale aj fantáziu a predstavivosť. Detská drevená garáž je nádherná nadčasová drevená hračka, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jej jedinečný dizajn, realistické prevedenie a pútavé farby zaručia, že sa s ňou rád zahrá každý malý chlapček a zabaví sa pri nej dlhé hodiny. 

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Ďalej sa rozvíja aj kreativita, fantázia a predstavivosť detí, ktoré vďaka garáži Janod môžu vymyslieť stovky príbehov a zabaviť sa tak dlhé hodiny. Drevo na hračkách je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod - francúzska spoločnosť sa zaoberá vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená garáž pre autíčka a helikoptéru
  • je tvorená 3 poschodiami
  • súčasťou sú 4 drevené autíčka, helikoptéra, benzínová pumpa a 37 samoplepiek
  • viacfarebné prevedenie
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú a hrubú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu a predstavivosť
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery45*30*37 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.