Chodítko so stavebnicou Wood Mini Buggy Janod 33 kociek

Popis produktu

Janod drevená stavebnica I Wood Mini Buggy je nádherná drevná hračka vhodná pre deti od 1 do 4 rokov. Vozík má rozmery 33*29*46,5 cm, je to ideálny pomocník pre deti pri prvých krôčikoch. Drevený vozík s kockami je zároveň chodítko pre najmenších. Súčasťou tejto krásnej drevenej hračky je 33 drevených kociek s jemným povrchom, ktoré majú rôzne farby a rôzne tvary. Deti si tak môžu stavať všelijaké hrady, domčeky a iné stavby a zabavia sa pri tom dlhé hodiny. Hračka z dreva pomáha rozvíjať motoriku rúk a hmatovú citlivosť, ale aj logické myslenie a predstavivosť detí. Detská stavebnica vo vozíku je nadčasová hračka, je to skvelý doplnok do detskej izby, výborný na prechádzky po čerstvom vzduchu. Vozík je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa na ňom nerobili triesky. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Úžasný dizajn, farebné prevedenie, jemný drevený povrch a široké možnosti využitia sú zárukou toho, že vaše deti sa s vozíkom z dreva Janod nebudú nikdy nudiť.

Janod je kvalitný výrobca zaoberajúci sa výrobou prvotriednych drevených hračiek, ktoré sú hravé a rozvíjajú inteligenciu detí. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tohto výrobcu dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • detský drevený vozík s kockami 
 • krásne farebné prevedenie
 • obsahuje 33 rôznofarebných kociek rôzneho tvaru
 • rozmery 33*29*46,5 cm
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodný pre deti od 1 do 4 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť
 • ideálny na prechádzky vonku
 • chodítko pre najmenších
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery33*29*46,5 cm
Rozmery balenia35*12,5*44,5 cm
Hmotnosť3,4 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.